Çağrı Merkezi : +90 850 307 9014

Özel Projeler

Images
Images

Bir fikriniz var ve nereden, nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Fikrinizi tasarlamak ve yaratmak için Softyr firmamız ile iletişime geçerek özel yazılım proje desteği alabilirsiniz. Alanında uzman, deneyimli ve profesyonel çalışanları ile yazılım alanında son derece başarılı hizmetler vermiş ve vermeye de devam eden firmamız ile sizler de aklınızdaki proje fikirlerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Uzmanlık gerektiren özel yazılım projelerinde tüm yazılım sistemi sıfırdan tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda oluşturulan yazılım projeleri gereksinimlerinizin karşılanacağı seviyeye getirildikten sonra sizlere teslim edilir.

İhtiyaçlarınıza yönelik özel yazılım projeleriniz için çözüm arıyorsanız Softyr tam da size göre! Yazılım projesinin planlanmasından analizine, tasarımından testlerine ve bakımına kadar geçen tüm yazılım aşamalarında uzmanlarımız titizlikle çalışmalarını göstermekte ve ortaya ihtiyaçlarınıza uygun olan projeleri çıkarmaktadır. 

Özel yazılım projeleri kapsamında daha çok web tasarım, kurumsal web yazılım üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Daha az zamanda, daha büyük işler başaracağız.

- Mustafa Kemal Atatürk

Projesini bir web sitesi üzerine inşa etmek isteyenler için uzman ekibimiz her zaman hazır. Özel tasarlanmış scriptler ile birlikte ihtiyaçlarınıza yönelik oluşturulacak web sitelerinin tüm işlevleri ve tasarımları ekibimiz tarafından oluşturulacaktır. Şirketlerin kendini piyasada daha iyi tanıtması, rekabette öne geçmesi ve ürün, hizmetlerini müşterilerine daha iyi sunması adına sahip olması gereken kurumsal web sitelerinin tasarımı ekibimiz tarafından titiz bir çalışma ile gerçekleştirilmektedir. Son derece kapsamlı ve işlevi yüksek olan web sitelerinin tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hayata geçirmek istediğiniz web yazılım projeleriniz için ekibimiz a'dan z'ye tüm gereksinimleri planlamakta ve yazılım projesi boyunca planlı hareket etmektedir. Kişisel ve kurumsal özel scriptler ile isteklerinize en hızlı ve doğru biçimde yanıt veren firmamız ile sizler de iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ekibimiz tarafından hazırlanan ve bakımı da yapılan web sitelerinin yayınlanması için hosting, alan adı gibi çeşitli hizmetlerimiz de mevcuttur. Sizleri memnun edecek olan tüm web yazılım hizmetlerini en iyi şekilde sunmanın amacı içerisindeyiz.

Sizler de projelerinizi hayata geçirmek ve hedeflerinize daha iyi ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gelin projelerinizi birlikte hayata geçirelim!