Çağrı Merkezi : +90 850 307 9014

Firmamız Hakkında

Images

Softyr Teknoloji

Yazılım alanında hizmet veren Softyr yazılım firmamız ile müşterilerimiz için özel çözümler üretmeye devam ediyoruz. Teknolojiyi çok yakından takip edenler, özellikle de yazılım alanında projesi olan kişilerin gereksinimlerini karşılamaları adına firmamız son derece kaliteli ve sürdürülebilir hizmetler sunmaktadır. Günümüzde kişisel ve kurumsal anlamda değer kazanmak isteyen kişiler web sitesine yönelmektedir. Özellikle de kendi tanıtımını, ürün ve hizmetlerinin tanıtımını iyi yapmaya çalışan kurumlar web sitelerini daha da önemli görmektedir. Bizler size web sitelerinizin tamamlanması adına hosting ve alan adı hizmetleri sunmaktayız.

Kaliteli ve kendi hizmetlerini daha iyi yansıtabileceğini düşündükleri site domain ismi arayan kişiler firmamız ile iletişime geçerek istedikleri domain adreslerini çok uygun fiyatlara alabilir. Ayrıca yine web sitesi kurma noktasında sorun yaşayan müşterilerimiz için de yazılım hizmetleri kapsamında web tasarım çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarladığımız ve yayına aldığımız web siteler müşterilerimizi memnun etmekte ve gereksinimlerini karşılamaya da yetmektedir.

Kişisel ve kurumsal anlamda çeşitli web sitelerinin tasarımı ve uygulanması için sizler de firmamıza başvurabilirsiniz. Sunduğumuz web yazılım desteği ile yüzlerce müşterimizi memnun etmeyi başarmış olup çalışmalarımızı titizlikle devam ettirmeye de çalışmaktayız. Özellikle de gelişen, değişen ve sürekli olarak yenilenen teknolojiyi de yakından takip ederek bu yenilikleri projelere yansıtmamın hedefi içerisindeyiz. Hayalinizdeki yazılım projesini tasarlamak ve piyasaya çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.